POWRÓC DO STRONY:http://www.tlig.org/pl/news/magazine/WIELKOSC CZCIONKI: NORMALNY - DUZY

Polski » Wieści » Magazyn "Prawdziwe Życie w Bogu" »

 

Magazyn "Prawdziwe Życie w Bogu"

Nowe wydanie z sierpnia 2006

Wiele osób prosi o ponowne wydanie magazynu "Prawdziwe Życie w Bogu". W związku z tą prośbą zdecydowaliśmy się wydać numer, który będzie zawierał sporo informacji na temat naszej działalności, a także kolorowe fotografie i dużo duchowych wskazówek. Wpływ tego magazynu może być znaczący, o ile przekażesz go osobom, które nie czytały jeszcze Orędzi. Możesz również okazać swe poparcie dla Orędzi i ofiarować ten magazyn w prezencie swoim bliskim, przyjaciołom, księżom itd.

Naszym celem jest, aby magazyn ten tak jak "Dzieje Apostolskie" głosił Słowo Boże i szerzył Królestwo Boże na tym świecie, który nie zna miłości Bożej. Będzie on odzwierciedlał naszą pracę apostolską i ten wielki dar Boży dla naszego pokolenia, którym jest "Prawdziwe Życie w Bogu".

W Chrystusie

Magazyn "Prawdziwe Życie w Bogu" jest obecnie dostępny w subskrypcji. Koszt jej wynosi 13 funtów rocznie (4 egzemplarze wysłane pocztą lotniczą do każdego miejsca na świecie)

(Oferta specjalna dotyczy 5 kopii każdego egzemplarza. Szczegóły na: magazine@tlig.org)

Można również zaprenumerować pismo online TUTAJ

Jeżeli chcesz otrzymywać darmową kopię magazynu, prześlij swoje imię i nazwisko oraz adres na e-mail: magazine@tlig.org lub na adres zamieszczony poniżej.

Możesz również zamówić prenumeratę pocztą, faksem lub telefonicznie, płacąc kartą kredytową

.

TLIG magazine
Garden Cottage
Lillingstone House
Lillingstone Dayrell
Buckingham MK18 5AG

Tel.+44 (0)1280 860655 Faks:+44 (0)1280 860178

Wszelkie pytania prosimy kierować na e-mail: magazine@tlig.org