POWRÓC DO STRONY:http://www.tlig.org/pl/mission/evangelise/info/usa-model/4/WIELKOSC CZCIONKI: NORMALNY - DUZY

Polski » Misja » Ewangelizacja » W jaki sposób zaangażować się w działalność Prawdziwego Zycia w Bogu » W jaki sposób mój kraj może zorganizować się lepiej? »

 
PAGES:  PREVIOUS  1  2  3  4 

Dzielenie na Regiony w Celu Ułatwienia Ewangelizacji i Pomóc Grupom Modlitewnym

Ciąg dalszy

4. Kontaktowanie się z "kandydatami", żeby zapytać czy chcą się podjąć tego zadania

Gdy już mieliśmy listę obowiązków nadszedł czas, żeby zapytać ”kandydatów” czy chcą tę „pracę”. Wszyscy zostali zachęceni, żeby się modlić w tej intencji i rozpoznać czy są do tego wezwani. Niektórym zabrało to kilka dni, niektórym tydzień albo i więcej, ale ostatecznie mieliśmy wszystkich regionalnych wolontariuszy. Pewne osoby, do których dzwoniliśmy nie wysłały nawet zwykłego e-miala. Dla tak ważnego celu, lepiej jest mieć bardziej personalny kontakt. Potem został wysłany e-mial podsumowujący obowiązki, żeby mogli do niego powracać w chwilach refleksji.

5. Utworzenie metody ewidencji

Poza przesyłaniem co miesiąc raportów do br. Otfried , który po części koordynuje wszystkie światowe raporty, regiony powinny przesyłać swoje raporty do siebie nawzajem. W ten sposób będą pomagać sobie przez dzielenie się doświadczeniami i wiedzą, a także generować w naturalny sposób zachęcanie się, żeby nie ustawać i dalej ciężko pracować.

Ściągnij aktualny w USA, żeby zobaczyć więcej informacji.

Download:
 usa_regions.doc
 usa_regions.pdf

PAGES:  PREVIOUS  1  2  3  4