POWRÓC DO STRONY:http://www.tlig.org/pl/mission/evangelise/info/organize/WIELKOSC CZCIONKI: NORMALNY - DUZY

Polski » Misja » Ewangelizacja » W jaki sposób zaangażować się w działalność Prawdziwego Zycia w Bogu » Zaproś świadka »

 

Jak Zaprosić Świadka

Dlaczego organizować spotkania TLIG?

Pan w Orędziu mówi:

" „Rozpowszechniaj Moje orędzie, rozdawaj Mój Pokój i niech On króluje we wszystkich sercach.” " (24.08.1987); "Błogosławię tych wszystkich, którzy wspomagają to Moje Boskie Orędzie, a w szczególności tym, którzy poświęcają Mi swój wolny czas.” " (19.10.1988).

Ponadto Nasza Błogosławiona Matka mówi: „Rozradujcie Nasze Serca, rozgłaszajcie Nasze Orędzia po wszystkich krańcach ziemi i nawracajcie poprzez nie inne dusze. Pragnę widzieć wszystkie kościoły zapełnione, żyjące i rozpłomienione. Żyjcie więc Naszymi Orędziami.” Likewise, Our blessed Mother also says, "Rejoice Our Hearts and spread Our Messages at the ends of the world and through Them convert other souls. I desire to see all churches full, alive and warm, so live Our Messages, I am pouring out on you graces to encourage you"(05.03.1990)

Innymi słowy, Bóg wzywa ludzi, żeby byli Jego Apostołami Końca Czasów szczególnie przez organizowanie spotkań TLIG, na których świadczyć się będzie naszemu pokoleniu o Jego Orędzi Pokoju i Miłości.

Czy jako czytelnik Orędzi czujesz silne pragnienie ZROBIENIA CZEGOŚ, żeby doprowadzić innych na to samo miłosne spotkanie z Bogiem?

Jeśli czujesz się wezwany do zorganizowania spotkania TLIG, możesz:

  • Skontaktować się z nami pod następującym adresem emial:

  • lub skontaktować się bezpośrednio ze Stowarzyszeniem TLIG w twoim kraju lub z grupą modlitewną w twoim regionie. Zobacz na listę kontaktów z różnymi krajami).

Potrzebujesz więcej informacji czego się jeszcze wymaga? Zobacz to wideo. .