POWRÓC DO STRONY:http://www.tlig.org/pl/bibliography/webshop/bookdesc/sfeirwelcome/www.tlig.org/pl/bibliography/webshop/bookdesc/sfeirwelcome/WIELKOSC CZCIONKI: NORMALNY - DUZY

Polski » Bibliografia » Księgarnia » Opisy książek » Kardynał Sfeir »

 

Kardynał Sfeir

W maju 2005 r., w Libanie Jego Eminencja Kardynał Mar Nasrallah Peter Sfeir, maronicki patriarcha Antiochii i całego Wschodu przemawia do Vassuli i pielgrzymów Prawdziwego Życia w Bogu.

Oto kilka fragmentów tego przemówienia:

"Witamy Panią w Libanie. Ruch ekumeniczny jest drogi całemu Kościołowi i wie Pani o tym, że Kościół katolicki stara się usilnie osiągnąć jedność między chrześcijanami." (...)

"Tak jak Pani tęsknimy za tą jednością, której tak bardzo pragnął Jezus Chrystus, kiedy mówił, żebyśmy byli jedno "jak Ja i Mój Ojciec jesteśmy jedno". Wiemy, że pani Vassula była już wcześniej w Libanie i że szuka tej drogi do jedności. Wiemy również, że przedstawiła swoją naukę i poglądy Katedrze Apostolskiej, która opublikowała pisma na ten temat." (...)

"Proszę Boga, aby był z tobą, błogosławił ci, i towarzyszył ci w tym wysiłku, jakim jest podążanie w stronę tej jedności" (...)

Kardynał Sfeir wita Vassulę i pielgrzymów Prawdziwego Życia w Bogu, maj 2005 (Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć)