POWRÓC DO STRONY:http://www.tlig.org/pl/bibliography/webshop/bookdesc/confvideo/WIELKOSC CZCIONKI: NORMALNY - DUZY

Polski » Bibliografia » Księgarnia » Opisy książek » Nagranie filmowe z konferencji Prawdziwego Życia w Bogu w 2000 r. »

 

Nagranie filmowe z konferencji i pielgrzymki Prawdziwego Życia w Bogu w 2000 r.
Dostępne jest już nagranie filmowe z konferencji i pielgrzymki Prawdziwego Życia w Bogu do Ziemi Świętej w marcu 2000 r. Oto co napisała Vassula na temat tego wydarzenia:

Nie planowaliśmy pielgrzymki do Ziemi Świętej w tym samym czasie, w którym zaplanował ją Ojciec Święty, jednak nasz program zbiegł się z wizytą Ojca Świętego. W rzeczywistości zaplanowaliśmy wszystko, zanim usłyszeliśmy o decyzji Ojca Świętego. Kiedyś Pan powiedział mi, że określenie "szczęśliwy zbieg okoliczności" nie istnieje w Jego słowniku, wierzę więc, że nasz Ojciec Niebieski chciał, abyśmy wszyscy byli tam w tym samym czasie. Z tej okazji naszemu stowarzyszeniu Prawdziwego Życia w Bogu na Ziemi Świętej udało się zdobyć specjalne przepustki dla niektórych naszych księży, aby 24 marca wspólnie z Ojcem Świętym mogli koncelebrować Mszę Św. na Górze Błogosławieństw. Sprawiło im to niezwykłą radość, a my wychwalaliśmy Pana za jeszcze jeden dar, który otrzymaliśmy od Niego.

Tym razem do Ziemi Świętej przybyło więcej niż 400 osób z ponad 50 krajów. Razem z nami było ponad 60 księży z zagranicy, a jeszcze kilku z Ziemi Świętej dołączyło do nas... Gościliśmy, dzięki łasce Bożej, pielgrzymów, księży i pastorów 11 wyznań religijnych, włączając Kościół rzymsko-katolicki, Kościoły prawosławne: grecki, rosyjski, bułgarski i armeński, Kościół syriacki, koptyjski, luterański, anglikański i baptyjski.

2-płytowy zestaw DVD ma długość 4 godz. i 12 min. i zawiera wszystkie przemówienia wygłoszone przez Vassulę na konferencji, przemówienie archimandryty Mikołaja, a także rozległą relację z samej konferencji i z towarzyszącej jej pielgrzymki.

DVD można zamówić TUTAJ

Obszerne fragmenty nagrania filmowego można obejrzeć TUTAJ