POWRÓC DO STRONY:http://www.tlig.org/pl/bethmyriam/world/joinville/WIELKOSC CZCIONKI: NORMALNY - DUZY

Polski » Domy Maryjne » Domy Maryjne na świecie  » Brazylia, Joinville »

 

Domy Maryjne w BrazyliiDom Maryjny w Joinville

Nowy DM w Joinville

Streszczenie

Ten Dom Maryjny ponownie otworzył swoje drzwi w kwietniu 2006 r. w innym okręgu miasta Joinville, w południowym stanie Brazylii, Santa Catarina.

Wolontariuszki TLIG w kuchni.

Ten dom jest utrzymywany i zaopatrywany przez Grupę Modlitewną TLIG z Joinville, której 16 osób pracuje na zmianę w kuchni. Każdego dnia jest wydawanych 110-140 posiłków biednym. W ciągu tygodnia prowadzone są różne zajęcia: każdego poniedziałku o 19:40 odbywa się spotkanie modlitewne TLIG dla biednych, którzy odwiedzają Dom Maryjny; we wtorki o 14:00 inna grupa modlitewna TLIG odbywa spotkanie modlitewne z dziećmi od 2-14 roku życia. Raz w miesiącu odprawiana jest Msza Św. Na miejscu przeprowadzane są seminaria i kursy praktycznej nauki zawodu dla biednych, aby pomóc im zwiększyć szansę na pracę.

Ponad 100 obiadów wydawanych dziennie.

Grupa Modlitewna w Joinville jest bardzo szczęśliwa świadcząc ten cudny apostolat. Niektórzy odczuwają nieustanną Obecność Boga poprzez wielkoduszność wolontariuszy i wdzięczność pokornych ludzi, których wiele potrzeb jest zaspokajanych w tym Domu Maryjnym.Galeria Domów Maryjnych w Brazylii

Informacje kontaktowe

Adres: Joinville, Santa Catarina, Brazil
Odpowiedzialni: Roseli Eicholz
Tel: Email: