ZPÁTKY K WEBU: http://www.tlig.org/cs/testimonies/churchpos/riah/www.tlig.org/cs/testimonies/churchpos/riah/VELIKOST PÍSMA: NORMÁLNÍ - VELKÉ

CZ » Svědectví » Pohled Církve » Rev. Riah Abu El-Assal, biskup Anglikánské církve v Jeruzalémě »

 

Rev. Riah Abu El-Assal, biskup anglikánské církve v Jeruzalémě

Biskup Riah přijel v září 2005 do Londýna, aby doprovodil Vassulu na evangelizačních setkáních.  Toto svědectví napsal o jednom z nich.

Setkání v Londýně bylo velmi povzbudivé. Vassulino svědectví, milostiplné sdílení jejího života a zkušenosti s Bohem a Ježíšem Kristem, bylo velmi inspirující. Stále věřím, že doba, kdy můžeme vidět vize neskončila. Ježíš ve svých blahoslavenstvích řekl, že lidé čistého srdce uvidí Boha. Pokud lidé mají čisté srdce a mysl, Bůh otevře jejich oči a oni ho uvidí tváří v tvář - ne jako někoho nahoře v nebi, ale jako někoho aktivního mezi námi v tomto světě. Opravdový Život v Bohu chce Boha představit tímto způsobem. Vyprošuji Boží požehnání všem, kdo jsou odpovědní za lidské životy, což je Ježíšova největší starost týkající se lidstva. Ať Bůh nadále Vassule žehná a použije ji a její svědectví k tomu, aby přinesla naději a šířila Ježíšovo evangelium.