ZPÁTKY K WEBU: http://www.tlig.org/cs/spirituality/pilgrimages/russia2017/russia2017/VELIKOST PÍSMA: NORMÁLNÍ - VELKÉ

CZ » Spiritualita » Poutě a setkání » 11. mezinárodní ekumenická pouť - Rusko 2017 » Pozvánka na 11. mezinárodní ekumenickou pouť »

 

Ekumenická pouť TLIG do Moskvy, Rusko 2017 

 

Pouť Opravdového života v Bohu v Moskvě, Rusko, 2017

"Vznešenost ruského Pravoslaví" 


2.-10. září 2017

 

„Jsem to Já, Bůh, kdo určil Rusko pro Mou Slávu a skrze ně světlo zazáří z jeho temnoty. Jeho světlem bude srdce vašeho pokolení osvíceno světlem poznání Mé Slávy. Vyliji Svého Ducha na Dům, který jsem mu dal a rozprostřu v něm Svou Svatost, aby ctilo Mé Jméno.“   25. října 1992

Vassula Ryden a Asociace Opravdového života v Bohu si vás dovolují pozvat na pouť do Moskvy, která je věhlasným a světovým městem, 860 let starým hlavním městem a nejlidnatějším městem Ruské federace.

Naše pouť nás zavede na unikátní duchovní prohlídku nejvýznamnějších historických a posvátných křesťanských míst jak v Moskvě, tak na její předměstí zahrnující Rudé náměstí, Kreml, chrám Krista Spasitele a mnoho slavných klášterů jako Danilovský klášter, Donský klášter, Novoděvičij klášter a klášter Nový Jeruzalém. Také navštívíme některé z klášterů na Zlatém prstenu, klášter sv. Sergeje Lavry, Suzdal a Vladimír. To bude příležitostí vycestovat mimo Moskvu a vidět „skutečné Rusko“.

 

Chrám Krista Spasitele v Moskvě 

 

Strávíme 8 nocí ve 4 hvězdičkovém hotelu Best Western Vega Plus. Hotel leží v historické části Moskvy Izmailovo, blízko Izmailovského Kremlu a chrámu Krista Spasitele.

Tato pouť  bude cestou do země, o níž náš Pán ve Svých poselstvích dal mnoho proroctví, že „Rusko bude symbolem Boží slávy“, „Rusko bude vládnout zbytku Mých dětí ve svatosti“, „… Můj plán s Ruskem je veliký. Pozná, že je použiji pro Svou slávu.“

 

 


Klášter Nový Jeruzalém v Rusku 

 

Pro mnohé to bude jedna z celoživotních zkušeností, kdy se budeme sdílet jako rodina v Kristu. Těšíme se, že vás budeme moci přivítat na pouti v roce 2017, abychom se mohli v jednotě modlit a sdílet nezapomenutelné okamžiky.

Náš program bude zahájen v Moskvě příjezdem poutníků v sobotu 2. září.  Poutníci odjedou zpět do svých zemí v neděli 10. září.

 

Těšíme se na vás v Rusku!

 

Bůh vám žehnej

 

organizátoři poutě