ZPÁTKY K WEBU: http://www.tlig.org/cs/spirituality/miracles/edmonton-miracle2006/VELIKOST PÍSMA: NORMÁLNÍ - VELKÉ

CZ » Spiritualita » Zázraky » Zázrak Ježíšovy tváře v Kanadě (2006) »

 

Zázrak Ježíšovy tváře v Kanadě

Ježíš projevuje svou moc a posvěcení Vassuliny mise skrze nadpřirozená zjevení sebe sama na fotografiích z její misie v Kanadě v roce 2006. Tyto fotografie byly pořízeny v Edmontonu, Albertě.

miraculous image of the Face of Jesus appears behind Vassula Ryden at meeting in Edmonton, Ontario in 2006
miraculous image of the Face of Jesus appears behind Vassula Ryden at meeting in Edmonton, Ontario in 2006
miraculous image of the Face of Jesus appears behind Vassula Ryden at meeting in Edmonton, Alberta in 2006

Vidíte Ježíšovu tvář?

Ne? Potřebujete pomoci? Podívejte se na Jeho tvář zakroužkovanou na následujícím obrázku.

 

Další dvě následující fotografie byly pořízeny krátce poté.

 

image 1 without the Face of Jesus image 2 without the face of Jesus

Jak vidíte, za stromem není ani plakát, ani obrázek nebo nějaké jiné vyobrazení, jak by při prvním pohledu na tyto nadpřirozené fotografie řekli někteří rozumově smýšlející lidé.

Všechny zázračné fotografie byly vyfoceny mobilním telefonem na setkání v Edmontu, Albertě během měsíční Vassuliny mise v Kanadě v roce 2006.

Kdo jsou zapojeni v apoštolátu Opravdového života v Bohu dobře ví, že Ježíš často a různými způsoby dává nadpřirozené úkazy. Je to jeden z mnoha. Právě probíhá nový projekt, který je shromažďuje. Oznámíme vám až bude hotový.

Mnoho lidí z celého světa má zkušenosti s nadpřirozenými jevy v souvislosti s Vassulinými setkáními a videonahrávkami. Mnoho lidí oznámilo, že viděli na Vassule Ježíšovu tvář nebo jiné projevy Ježíšova umučení. Vzácnějším je však reálný lidský výtvor jako tato fotografie, na kterou se může podívat každý. Těchto fotografií a videonahrávek existuje mnohem více. Plánujeme je umístit a aktualizovat na webových stránkách. Pokud vlastníte takové fotografie či videonahrávky nebo víte jak je umístit na webové stránky, prosím zašlete e-mail na adresu webmaster@tlig.org webmaster zavináč tlig tečka org.

 Email this article to a friend