veškeré dotazy zasílejte emailem na adresu:

 
ZPÁTKY K WEBU: http://www.tlig.org/cs/news/newsletter/VELIKOST PÍSMA: NORMÁLNÍ - VELKÉ

CZ » Aktuality » Internetový zpravodaj - přihlašte se k odběru »

 

Internetový zpravodaj Opravdového Života v Bohu

Odebírání novinek z dění v TLIG z celého světa - emailem

Každý měsíc jsou rozesílány stručné zprávy v angličtině - pravděpodobně je už někteří čtenáři tohoto webu odebírají (tlig e-news - registrační formulář je na anglickém webu).

Tyto zprávy jsou překládány do češtiny, cca jednou za měsíc je vydávána stručná zpráva o aktivitách z celého světa - z Beth Myriam, různých setkání s Vassulou, informace o nových publikacích, různé komentáře a meditace z poselství Opravdový Život v Bohu - a ještě další! Pokud je to aktuální, rozesíláme také důležitá sdělení a dopisy od Vassuly.

Pokud chcete být informováni a ve spojení s celosvětovým apoštolátem TLIG, pak je odebírání E-zpravodaje dobrým způsobem, jak žačít. Pokud zprávy v češtině ještě nedostáváte, zašlete krátkou zprávu emailem na info(zavináč)tlig.cz

Získáte tak informace o setkáních s Vassulou, evangelizacích, setkáních, kde se vydávají svědectví, o modlitebních skupinách, společných setkáních (víkendy, rekolekce, poutě) a videoprojekcích ve vaší zemi.

Každá země rozesílá informace vlastním zpravodajem (emailem nebo tištěnou verzi poštou).

Informace poskytnuté k odebírání zpravodaje jsou naprosto důvěrné. Vaše údaje nejsou ani nebudou v žádném případě poskytovány či prodávány žádným dalším osobám, organizacím či firmám.