ZPÁTKY K WEBU: http://www.tlig.org/cs/mission/evangelise/info/organize/www.tlig.org/cs/mission/evangelise/info/organize/VELIKOST PÍSMA: NORMÁLNÍ - VELKÉ

CZ » Misie » Evangelizace » Jak se nyní zapojit » Uspořádejte přednášku ve své farnosti, rodině, společenství, klubu, knihovně... atd. »

 

Jak se jednoduše a nejlépe dozvědět o Opravdovém životě v Bohu ...

Uspořádejte přednášku ve své farnosti, rodině, penzionu, nemocnici, společenství, klubu, knihovně ... 

Pán říká v poselství:

"Rozšiřuj Mé Poselství, rozšiřuj Můj Pokoj, kéž panuje ve všech srdcích." (24.08.1987); "Žehnám každému z nich. Žehnám všem, kdo pomáhají Mému Božskému Poselství, zvlášť těm, kdo Mi obětují svůj volný čas." (19.10.1988).

Jako odpověď na Pánovo přání jsme zorganizovali tým, který se zabývá evangellizační činností. Prakticky se jedná o přednášku, jejímž cílem je informovat posluchače o tom, co je to Opravdový život v Bohu.

Obsahem přednášky jsou základní informace o začátcích soukromého zjevení, jeho vývoji a současné situaci. Dále jsou rozebírána nejdůležitější témata spisů Opravdového života v Bohu. Někteří z týmu vydávají svědectví o svém obrácení, která jsou mnohdy velmi neuvěřitelná - např. uzdravení z drogové závislosti a další. 

Součástí přednášky je i videoprojekce (krátké ukázky ze svědectví paní Vassuly Rydén, svědectví vysokých církevních představitelů a ukázky z mezinárodních ekumenických poutí. 

Pokud je zájem, může být zorganizována i modlitba za uzdravení a osvobození. Součástí týmu je i katolický kněz. Všichni členové týmu jsou katoličtí křesťané. 

Evangelizace jsou pořádány jak týmem samotným (vyberou místo a zajistí propagaci), tak i na pozvání (zájemce o uskutečnění evangelizační přednášky zkontaktuje TLIG tým a domluví se na podrobnostech).

Veškeré zařízení (dataprojektor, ozvučení) zajišťuje evangelizační tým.

Kontakt pro zájemce o přednášku:

Markéta Šimíčková, tel. 773 158 315

email: marketa.sim(zavináč)centrum.cz