ZPÁTKY K WEBU: http://www.tlig.org/cs/bibliography/webshop/bookdesc/vergine/VELIKOST PÍSMA: NORMÁLNÍ - VELKÉ

CZ » Bibliografie » TLIG E-shop » Podrobnosti o knihách » Vergine Chakryan - písně s texty z TLIG poselství »

 

Vergine Chakryan CD

Vergine Chakryan pochází z Arménie a její hlas je lyrický soprán. Narodila se v křesťanské arménské rodině a zpívá od svých třinácti let. V r. 2000 promovala na Jerevanské státní konzervatoři. Svou kariéru začala s křesťanskými arménskými hymny. Nyní zpívá v kostele.
Na podporu Vassuly a Americké asociace pro TLIG nazpívala CD s arménskými hymny a s modlitebními texty z Opravdového Života v Bohu. Při realizaci tohoto díla komponovala hudbu díky Boží milosti a inspiraci Ducha svatého. Po modlitbě jí byla dána melodie a tak některé modlitby z Opravdového Života v Bohu se staly písněmi. 

Vergine říká: "Po Bibli je mou nejoblíbenější knihou Opravdový Život v Bohu. Byla jsem tím ohromena a inspirována a dokonce jednou ve snu jsem oslavovala Boha Hymny, které jsem si hned zapsala. Krátce potom, co jsem byla požádána zazpívat některé modlitby, váhala jsem, protože nejsem skladatelka, ale zpěvačka a nikdy jsem nekomponovala hudbu. Bylo to až neuvěřitelné, ale právě v té době jsem prosila Boha o dar komponovat melodii, která by se hodila k modlitbám Opravdového Života v Bohu, které by byly drahé mne a blízké mému srdci. A Všemohoucí Bůh, tak plný lásky k nám lidem, vyslyšel volání mé duše. A první melodie se zrodila a naplnila mou prázdnotu, podobně jako když slunce za úsvitu proměňuje temnotu noci v jasný den. Během jednoho měsíce, díky Boží milosti a přímluvě Panny Marie, vznikly 4 melodie, které jsou nyní na CD, které je mým prvním.

CD si můžete objednat v anglickém internetovém obchodu - ZDE

Pokud byste s objednáním v angličtině měli problém, obraťte se na českou asociaci TLIG, rádi vám pomůžeme. (viz kontakty)