ZPÁTKY K WEBU: http://www.tlig.org/cs/bibliography/webshop/bookdesc/onebook/VELIKOST PÍSMA: NORMÁLNÍ - VELKÉ

CZ » Bibliografie » TLIG E-shop » Podrobnosti o knihách » Jednosvazkové kompletní vydání TLIG poselství »

 

Jednosvazkové vydání poselství Opravdový život v Bohu

V současné době se dokončuje vydání VŠECH publikovaných poselství Opravdového života v Bohu v českém jazyce (Sešity 1 - 109) v JEDNÉ KNIZE.

Skrze prorocká poselství Opravdový život v Bohu God volá Bůh celé své stvoření k návratu k Lásce. Volá křesťany aby sjednotili Jeho Tělo, Jeho Církev ("Katolíci! Protestanté! Pravoslavní! Všichni patříte ke Mně! V Mých Očích jste všichni jedno!"("Catholics! Protestants! Orthodox! you all belong to Me! you are all one in My Eyes!").

Poselství Opravdového života v Bohu jsou hluboce duchovní a jsou napsána srozumitelným a bezprostředním jazykem. Jsme pozváni vstoupit do rozhovoru s Bohem tak, že jméno Vassula nahradíme svým vlastním jménem. Potom budeme jemně vedeni do tajemství Trojjediného Boha a porosteme v Jeho poznání. Skrze působení Ducha Svatého v nás (Druhé Letnice) pak začneme vrůstat do Boží Lásky, Míru a Jednoty.

Kompletní vydání Poselství Opravdového života v Bohu jsou nyní k dispozici v pouze v anglickém a francouzském jazyce. Toto vydání s 1150 stranami si můžete objednat v anglickém e-shopu. V českém jazyce budou k dispozici s největší pravděpodobností do konce letošního roku.

 

BUY ONLINE

Zatím jen v angličtině jsou poselství k nahlédnutí ZDE ONLINE

BUY ONLINE