ZPÁTKY K WEBU: http://www.tlig.org/cs/bibliography/webshop/bookdesc/cd/VELIKOST PÍSMA: NORMÁLNÍ - VELKÉ

CZ » KNIHY V ČEŠTINĚ »

 

1. Proroctví v poselství Opravdový život v Bohu týkající se Konce časů

Paní Vassula Rydén vybrala důležitá poselství, která se již naplnila, nebo na své naplnění čekají. Vše uspořádala do brožury, která je nyní k dispozici i v češtině. Více informací v objednávkovém formuláři - odkaz je na konci tohoto přehledu (ROVNOU NA OBJEDNÁVKU).
 
Obrázek bez popisku

2. Osnova modlitebních setkání - TLIG

Paní Vassula Rydén sestavila osnovu modlitebních setkání Opravdového života v Bohu. Modlitební setkání se skládá ze sv. růžence, přímluvných modliteb, čtení z Písma sv. a knih Poselství TLIG. Lze případně použít další modlitby, případně se modlit i jednotlivě - veškeré dotazy ohledně modlitebních skupin rádi zodpovíme na emailu: info@tlig.cz. Více informací v objednávkovém formuláři - odkaz je na konci tohoto přehledu (ROVNOU NA OBJEDNÁVKU).
 
Obrázek bez popisku 
 

3. Jacques Neirynck: Záhada Vassula - Hovoří opravdu s Bohem?

Vassula odpovídá na otázky novináře, kniha se věnuje mnoha tématům, např. První setkání s andělem, Boží láska a humor, Konec časů a odpadlictví křesťanů, V běžném životě... Více informací v objednávkovém formuláři - odkaz je na konci tohoto přehledu (ROVNOU NA OBJEDNÁVKU).
 
Obrázek bez popisku

 

4. VÝROČNÍ ČÍSLO MAGAZÍNU TLIG

25. výročí OPRAVDOVÉHO ŽIVOTA V BOHU (1985 - 2010), červen 2010, č. 14
český překlad časopisu, který je velmi pěknou prezentací aktivit TLIG... Více informací v objednávkovém formuláři - odkaz je na konci tohoto přehledu (ROVNOU NA OBJEDNÁVKU).
 
 
Obrázek bez popisku

 

5. Jednota ctnost lásky - výňatky z poselství Opravdový život v Bohu

Vassula Ryden: Jednota ctnost lásky - kniha je výběrem poselství, která se týkají jednoty křesťanů. Více informací v objednávkovém formuláři - odkaz je na konci tohoto přehledu (ROVNOU NA OBJEDNÁVKU).

 
Obrázek bez popisku
 

6. Opravdový život v Bohu - jednotlivé díly

Připravujeme nové jednosvazkové vydání všech poselství, které bude dostupné v prvním pololetí roku 2022 (nyní probíhaji finální korektury). Hned jak bude dostupné, vás budeme informovat. Díky osobním darům čtenářů TLIG vám můžeme knihy zaslat a budeme rádi, podpoříte-li nás i vy příspěvkem na tuto misii. Více informací v objednávkovém formuláři - odkaz je na konci tohoto přehledu.

Zatím jsou k dispozici jednotlivé díly. Zde jsou ceny, za které můžeme knihy nabídnout
1. díl - vyprodáno
2. - 5. díl jsou k dispozici,
6. díl - vyprodáno
7. - 12. díl jsou k dispozici
Více informací v objednávkovém formuláři - odkaz je na konci tohoto přehledu (ROVNOU NA OBJEDNÁVKU).
 
Obrázek bez popisku 

7. NEBO EXISTUJE ALE AJ PEKLO (slovensky)

Můžeme zprostředkovat slovenský překlad této publikace. Poutavý životopis paní Vassuly Rydén. Máme k dispozici několik výtisků ze Slovenska. Náklady jsou cca 79,- Kč + poštovné, vše upřesníme emailem. Nejedná se o prodej za účelem zisku, ale o příspěvek na úhradu nákladů spojených s tiskem a zasláním. Český překlad se v současnosti dokončuje, předpokládaný tisk na podzim 2021. Více informací v objednávkovém formuláři - odkaz je na konci tohoto přehledu (ROVNOU NA OBJEDNÁVKU).
 
 
Obrázek bez popisku
 
 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ ZDE: https://forms.gle/fRiitXVWsHsyT1FX8