ZPÁTKY K WEBU: http://www.tlig.org/cs/bethmyriam/world/tuao/www.tlig.org/cs/bethmyriam/world/tuao/VELIKOST PÍSMA: NORMÁLNÍ - VELKÉ

CZ » Beth Myriam » Domy Beth Myriam po celém světě » Filipíny, Tuao »

 

Beth Myriam - Filipíny

 


Tuao, údolí Cagayan

Beth Myriam v Tuao, Cagayan

 

Stručný přehled

Tento Beth Myriam se nachází na klinice. Beth Myriam v Tuau nabízí úplně bezplatnou lékařskou pomoc všem těm, kteří ji potřebují. Nadto je rozdáváno jedno jídlo každý pátek asi 45 lidem, dětem a dospělým.

Tento Beth Myriam sytí chudé lidi všech věkových kategorií, čtou poselství a také se účastní modlitební skupiny Opravdového života v Bohu v Tuao.

Vassula navštívila Beth Myriam v listopadu 2005, na fotce je s pomocníky doktorem a paní de Laza.

Opravdový život v Bohu je velmi oživen nadšením a těžkou prací Dr. German de Laza a jeho ženy Josie. Po pouti Opravdového života v Bohu do Svaté Země v roce 2000 řekli Ježíši: „Ano“ a otevřeli Beth Myriam, který slavnostně požehnal a otevřel Jeho Excelence arcibiskup Diosdado A. Talamayan DD v září 2000. Jeho bezplatná lékařská péče potřebným spolu s evangelizací Opravdového života v Bohu dosáhly až do hor sousední provincie Kalinga Apayo.          

Naplněni Boží mocí plynoucí z  pravidelných modlitebních setkání a osobního rozjímavého čtení, vzal tento pár a dobrovolníci vážně slova Panny Marie: „Držte se jen Víry, Naděje a Lásky, ať toto jsou plody, které plní vaše srdce . Bůh-je-mezi-vámi, aby dal vaší duši všechno, co postrádá. Vinice Páně se rozhojní a bude v Nich dost plodů, aby nasytily tisíce.“ (22.9.89)

Nemocniční lůžka - doktor de Laza nabízí lékařskou péči a léky zdarma. 

 

Každý pátek je zde podáváno po modlitebním setkání chudým teplé jídlo.

 

Svědectví

My Personal Testimony of the BM Tuao

Ovdověla jsem před několika lety a zůstala jsem sama s 8 dětmi. Bylo to pro mě těžké všechno skloubit, protože jsem si příležitostně vydělávala šitím oblečení. Po mnoha letech finančních problémů jsem byla schopna nechat některé ze svých dětí dokončit středoškolské vzdělání, ale nestačilo to, aby mohli žít na dobré úrovni. Po několika letech se většina z nich oženila (vdala) a odstěhovali se do sousedství. Teď mám 35 vnuků, ve věku od 2 do 15 let. Teď se tedy problém o přežití zdvojnásobil, ale stále s Boží pomocí moje děti, vnoučata i já zvládáme vše obstarat, ať je náš rozpočet jakýkoli.

Od té doby, co byl v Tuao otevřen Beth Miriam, se náš život změnil materiálně i duchovně, protože teď se mí vnuci těší z vřelosti a lásky, kterou Beth Myriam poskytuje skrze péči Dr. Germana a Josie de Laza. V duchovním životě se mé děti naučily modlit se růženec v našem sousedství a uvědomují si teď důležitost mše svaté. Předtím se jen dívaly na televizi a na mši chodily jen velmi nepravidelně. Nyní není problémem ani sebemenší nemoc v rodině, protože se k nim snadno dostanou léky a je o ně postaráno na klinice.

Opravdu náš Pán a Panna Maria jsou starostliví k duchovním  i materiálním potřebám svých dětí. Z naší strany chceme vyjádřit vděčnost, lásku a uznání Bohu a naší Blahoslavené Panně Marii, že jsme nástroji Jejich Lásky v této zemi třetího světa. Ujišťujeme vás, že zákon našeho Pána, kterým je Láska, vládne celému našemu bytí.

S Ježíšem, Marií a Josefem
Felisa Salvador
Bagumbayan, Tuao, Cagayan

Contact information

Address: Cagayan Valley, Philippines
Email:
Responsible: Dr. German de Laza