ENGLISH FRENCH GERMAN ITALIAN SPANISH PORTUGUESE GREEK BULGARIAN RUSSIAN ARABIC CHINESE JAPANESE LATVIAN CZECH CROATIAN HUNGARIAN POLISH ROMANIAN DANISH DUTCH SWEDISH FILIPPINO INDONESIAN

 

 

DYSTRYBUTORZY


LINKI


         Na tej stronie znajdziecie wiadomości o orędziach, które Vassula Rydén otrzymuje od Boga i które przekazuje światu od ponad osiemnastu lat.


WYBÓR ORĘDZI

Orędzia z Zeszytów 1-110

Nagranie Dzwiekowe przez lektora

   
«Moja Vassulo, Moje Słowo jest jak lampa świecąca i rzucająca promienie, aby każda dusza mogła Mnie widzieć. Odczuwaj Mnie i powracaj do Mnie, widzisz? Pragnę odrzucić ciemność, przytłaczającą ten świat. Nie daję wam Mojego Światła po to, abyście umieścili Je pod waszymi łóżkami, lecz na świeczniku.» (Jezus - 28 sierpnia 1989)

Dodatkowe, obszerne informacje o misji Vassuli można
otrzymać łącząc
się z tą witryną, znajdującą się w Polsce


PAPIEŻ
a informacje o Vassuli i o Prawdziwym Życiu w Bogu

Kardynał RATZINGER
«Możecie nadal rozpowszechniać jej pisma»

NOTYFIKACJA
Odpowiedź polskiego Stowarzyszenia Prawdziwego Życia w Bogu na Notę

BIBLIOGRAFIA
Książki opublikowane w wielu językach

TEOLODZY O VASSULI
i jej pismach Prawdziwe Życie w Bogu

LINKI
Linki do kilku innych stron

           
Biskup TERRA
Ważna wypowiedź w czasie spotkania modlitewnego w Brazylii

Ojciec Emiliano TARDIF
mówi o Vassuli i Prawdziwym Życiu w Bogu

ZDJĘCIA
Kilka zdjęć Vassuli

DONIESIENIA
O podróżach Vassuli po krajach świata

PISMO
Informacje i ilustracje dotyczące szczególnego pisma rękopisu Orędzi

DYSTRYBUTORZY
orędzi, książek, pism i kaset

           
STACJE DROGI KRZYŻOWEJ
Medytacja w oparciu o Prawdziwe Życie w Bogu

TRZY MODLITWY
które poleca nam odmawiać Jezus

Data WIELKANOCY
Jezus prosi o ujednolicenie daty Wielkanocy

WPROWADZENIE
Wprowadzenie do Orędzi

INFORMACJE
Kilka słów o Vassuli i jej misji

Ks. René LAURENTIN
odpowiada na zarzuty i krytykę pod adresem Vassuli i pism Prawdziwe Życie w Bogu

 Vassula Rydén jest z pochodzenia Greczynką. Większą część swego życia spędziła w krajach Trzeciego Świata. Kiedy te wydarzenia się zaczęły była znana jako malarka i mistrzyni tenisa. Jej małżonek, Szwed, zajmował ważne stanowisko, pracując w międzynarodowej organizacji. Grafik jej zajęć nie pozostawiał miejsca ani dla aniołów, ani dla religii. Kiedy jednak jej ołówek w tajemniczy sposób narysował serce, z którego wyrastała róża i kiedy jej ręka została łagodnie ujęta i poprowadzona, żeby napisać pięknym smukłym pismem orędzie: «Ja jestem twoim aniołem stróżem i nazywam się Daniel», jej życie odmieniło się na zawsze.

Od ponad 18 lat nadal otrzymuje niezwykłe orędzia. Obecnie zapisała już ponad 110 zeszytów. Otrzymuje dyktanda drogą wewnętrznego słyszenia, potem pisze je pismem pełnym dostojeństwa, odmiennym od swego normalnego charakteru pisma (zobacz to pismo) podczas gdy pozwala, by jej dłonią kierowała ponadnaturalna siła. Głębokie odczucie pełni i pokoju, jakie przynosi jej ta łaska ujawnia się z oczywistością w jej postawie i głosie. Posłuszna prośbie Pana przemierza świat za cenę wielkich osobistych ofiar, żeby dzielić się swym doświadczeniem i orędziami. Nie przyjmuje żadnego wynagrodzenia z racji praw autorskich lub jakichkolwiek innych. Przez wiele lat jej doradcą duchowym był ojciec Michael O’Carroll CSSp, teolog renomowany i członek Papieskiej Akademii Maryjnej.

Dziesiątki tysięcy osób na pięciu kontynentach zostało głęboko poruszonych tymi orędziami. Liczni biskupi, kapłani, teolodzy, bibliści wierzą w autentyczność doświadczenia Vassuli oraz przekazywanych jej orędzi. Wierzą w to, że to sam Bóg – poprzez nią – zwraca się rzeczywiście do każdego z nas, niezależnie od tego, jakie są nasze przekonania religijne w tej chwili, gdy ludzkość rozpaczliwie potrzebuje bezpośredniej interwencji Boga.


Pytania lub uwagi dotyczące tej strony: biuro@voxdomini.com.pl